Nasza firma

jakość i historia


R&S Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa jest firmą zajmującą się produkcją obudów metalowych dla telekomunikacji, teleinformatyki, energetyki, elektroniki i telewizji kablowej. W naszej ofercie posiadamy pełne typoszeregi obudów stosowanych do budowy nowych sieci kablowych oraz modernizacji już istniejących.

Asortyment naszych produktów powstał wyłącznie na bazie własnych opracowań i jest zgodny z obowiązującymi w Polsce normami i standardami. Firma powstała w 1992 r w wyniku połączenia dwóch zakładów zajmujących się produkcją liniowego osprzętu telekomunikacyjnego. Przyjęta strategia zakładała specjalizację przedsiębiorstwa w produkcji obudów zakończeń kablowych dla telekomunikacji co udało się osiągnąć poprzez ciągłe inwestycje w maszyny i urządzenia oraz przez stałe podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej. Wymagania rynku i rozwój telekomunikacji spowodowały poszerzenie oferty firmy o obudowy do sieci światłowodowych a także obudowy do zastosowań w teleinformatyce, energetyce i telewizji kablowej.

W 1999 r kierownictwo firmy podjęło decyzję o przygotowaniu przedsiębiorstwa do wdrożenia Systemu Jakości ISO 9002, co udało się osiągnąć w 2001 r. W międzyczasie przedsiębiorstwo przekształcono ze spółki cywilnej w spółkę jawną. W roku 2003 firma nasza otrzymała certyfikat potwierdzający stosowanie Systemu Zarządzania Jakością wg normy EN ISO 9001. Od roku 2009 w naszej firmie stosujemy System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001.

W procesie produkcyjnym stosujemy nowatorskie rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne z uwzględnieniem sugestii naszych partnerów handlowych. Nasze wyroby posiadają pozytywne opinie Centrum Badawczo – Rozwojowego Telekomunikacji Polskiej (w zakresie obudów metalowych) i Politechniki Szczecińskiej (w zakresie obudów z tworzyw sztucznych). Nasze wyroby znalazły uznanie wśród wielu przodujących na rynku firm.

Zapoznaj się z naszą Polityką zintegrowanego systemu zarządzania jakości środowiska BHP

 

Orientacja na Klienta, szeroki wachlarz usług, a także profesjonalizm i doświadczenie sprawiają, że Nasza firma jest godna zaufania.

nasza siedziba


DODATKOWE INFORMACJE


Rozpoznawalne na całym świecie certyfikaty są potwierdzeniem najwyższej jakości dostarczanych usług i przestrzegania najbardziej rygorystycznych standardów bezpieczeństwa. Posiadamy certyfikat ISO 9001 – międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością
w organizacji.

Ogólne Warunki Współpracy